КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Воскова депіляція БІКІНІ

Прагнення бути завжди сексуальною, проявляється в жінці завжди. І існує один вірний спосіб, як проявити свою сексуальність по-особливому, зі смаком. Немає нічого еротичнішого, оригінально виконаної інтимної стрижки.

Вже канули в Лету ті часи, коли інтимні стрижки виконували за допомогою бритви і ножиць, залиште цей спосіб тільки на крайній випадок. Подразнення, порізи і швидко відростаючі щетинки, зведуть всі Ваші зусилля нанівець. Хорошою альтернативою зараз служить – біоепіляція, що позбавить вас від перерахованих вище проблем. Глибока депіляція бікіні, виконана за допомогою гарячого воску, дозволяє шкірі залишатися гладкою до півтора місяця. Інтимна зачіска буде тримати форму і ніякого дискомфорту від відростаючого волосся.

Популярні інтимні зачіски:

  • певний знак-символ;
  • сердечко, квітка;
  • початкова буква імені;
  • повне видалення волосся в зоні пахової області.

Процедура виконується натуральними восками. Кожна фірма вважає своїм обов’язком винаходити власні воскові композиції. У нашій роботі ми застосовуємо воски італійських та іспанських виробників.

Позбавтеся від страхів і невпевненості, звичайно депіляція бікіні в певній мірі болюча, але не настільки, щоб від неї відмовлятися. Найбільш болісна, перша процедура, оскільки спрацьовує ефект несподіванки і робоча зона буде складнішою ніж у тих хто регулярно робить депіляцію, відчуття на наступних сеансах вже не настільки неприємні. Плюс -весь дискомфорт буде з лишком перекритий Вашими новими відчуттями від своєї зовнішності. Що б допомогти вам зважитись на набуття нових образів з нашою допомогою, ми даруємо вам знижку на першу депіляцію 50%. Деталі в нашому розділі «Акції»

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.