КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Воскова депіляція ніг

Красиві жіночі ніжки вже давно віднесли до еталону краси, а гладка і бархатиста шкіра без ознак рослинності це мінімум, на шляху до досконалості. Існує безліч варіантів, як позбутися волосся на ногах зі своїми плюсами і мінусами. Депіляція теплим воском – простий і практичний метод видалення волосся, що допомагає домогтися гладкої і ніжної шкіри на 2-4 тижні. А якщо регулярно робити воскову депіляцію, волосся стає тонше і проблема гострих і врослих кінчиків більше не буде вас турбувати.

Процедура «Ваксинга», як ще інакше називають цю процедуру, від англійського слова «Wax» – віск, має ще багато переваг перед іншими методами епіляції або депіляції.

  • Безпека – за рахунок того, що восковий продукт тільки натурального виробництва.
  • Ціна – у порівнянні з іншими видами депіляцій і епіляцій, воскова депіляція має найнижчу вартість.
  • Час – вже за 30 хвилин висококваліфікований майстер відкриє красу ваших ніжок.
  • Мінімум медичних протипоказань
  • Стійкий ефект до 4х тижнів.

Воскова депіляція ніг на дому— одна з найпопулярніших послуг нашої компанії, якій ми приділяє особливу увагу. Спробувавши зробити собі депіляцію з 50% знижкою (деталі в розділі «Акції») ви перевірите якість такого методу видалення волосся без ризику для свого гаманця. Радьте нас вашим друзям в Києві і отримаєте манікюр в подарунок.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.