КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Гель-лак

Гель-лак являє собою легкий лак для нігтів, зроблений на основі гелю і доповнений кольоровим пігментом. Особливістю цього декоративного покриття є умови затвердіння, що можливо тільки з допомогою лампи з ультрафіолетовим випромінюванням або світлодіодної вузькоспектральної LED-лампи. Косметичний продукт дозволить зміцнити нігті і отримати гарний колір покриття.

 

Переваги використання гель-лаку:

1. Гель-лак легко наноситься на нігті, утворюючи гомогенну, рівно забарвлену поверхню.

2. Він не має синтетичного запаху, властивого звичайним лакам.

3. Хороша адгезія з нігтьовою пластиною дозволяє покриттю повноцінно триматися на нігтях 2 тижні і більше. Нігті з гель-лаком стають міцнішими.

4. Полімерізоване покриття гарно блищить, граючи кольором. Воно не викликає алергії і може використовуватися на будь-яких здорових нігтях.

5. Обширний асортимент гель-лаків сприяє вибору бажаного кольору (жінки вибирають лак під колір очей, волосся, одягу, сумки, помади, автомобіля).

6. Манікюр гель-лаком дозволяє уникнути розшарування і сколів покриття при дотриманні технології нанесення і дає додаткові можливості для оригінального дизайну нігтів.

 

Технологічні особливості процесу:

Насамперед робиться підготовка нігтів до нанесення лаку. Процедура починається з очищення від попереднього покриття, підрізання нігтів, підпилювання, обробки кутикули.

Праймер підвищить міцність закріплення гель-лаку. Він робиться на кислотній і нешкідливій основі. Закріплювач застосовують при високому ступені жирності нігтів і їх нерівному рості (у формі трампліну). На торець нігтя також наноситься праймер. Базовий гель поліпшить адгезію наступних шарів і захистить нігті від внутрішнього фарбування пігментами. Наноситься дуже тонким шаром без повторного профарбовування. Кольоровий гель-лак наноситься в 2-3 прийоми з обов’язковою полімеризацією (УФ-лампа – до 2-х хвилин, LED-сушка – до 30 секунд). Манікюр в стилі «френч» полімеризується швидше (відповідно 1,5 хвилини і 20 секунд).

Не рекомендується ходити більше 2-х тижнів з одним і тим самим лаком, навіть якщо зберігається його яскравий колір або нігті ростуть повільно. Так як видалення гель-лаку відбувається шляхом застосування хімічних елементів, то при несвоєчасному знятті забарвлюючого складу знадобиться довше застосовувати розчинник, що несприятливо позначиться на кольорі і структурі власних нігтів.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.