КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Корекція врослих нігтів

Хороші і красиві нігті на ногах  — це мрія більшості жінок. Але часто ми страждаємо від врослих нігтів, що неможливо поправити за допомогою традиційного і Spa педикюру. Постійний дискомфорт, запалення м’яких тканин, набрякання нігтьового валика і біль при ходьбі. Це неможливо виправити самостійно і потрібна допомога професіонала, тільки майстер може оцінити розмір проблеми та способи її вирішення. Кожен ніготь вимагає індивідуального підходу.

Причини врослих нігтів.

  • Неправильне обрізання нігтів
  • Носіння незручного взуття
  • Зайва вага
  • Травма пальця

Ефективний засіб, для виведення кута нігтя з-під нігтьового валика це безопераційний метод корекції врослої нігтьової пластини за допомогою дротяного брекета з нержавіючої медичної сталі. Даний метод нагадує постановку брекетів в стоматології. Скоба міцно фіксується до нігтя, за рахунок своєї жорсткості поступово вирівнюючи нігтьову пластину і виводить назовні вростаючі куточки. Ортонексія (виправлення форми нігтьової пластини) – справді унікальна методика, що дозволяє безболісно виправити, а також змінити напрямок росту нігтів. Дані методики можуть використовуватися не тільки для лікування, але і для профілактики врослого нігтя.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.