КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Ламінування вій

Що може бути краще природної краси і можливості виглядати блискуче? Якщо касторове масло здатне попрацювати лише з корінням вій, то ламінація «зробила крок» у своїй результативності набагато далі, втім майте на увазі, процедура розрахована тільки на верхні вії.

Cуть процедури

До роботи з віями майстер приступає після повного їх очищення і знежирення. Це забезпечить умови для міцної адгезії розчину.

Потім, за допомогою силіконових подушечок на гідрогелевій основі, відокремлюються нижні вії від верхніх. Закриваються очі, і клієнт може занурюватися в сон.

В цей час, верхні вії загинають навколо силіконової форми. Бігуді – є різного розміру S, M, L – підбираються ті, які більше підходять, що сприяє їх природному закручування. Наступний етап це покриття вій розчинами: 1 для ліфтингу (тобто для завитка); 2 обсяг і фіксація; 3 насичення кольором і 4 зволоження та живлення.

Процедура частіше робиться в салоні, хоча майстер з ламінування вій може працювати і на виїзді. Так як клієнтці доведеться лягти, то годі й мріяти, що фахівець приїде до вас в офіс. А ось на дому у клієнта виконати ламинацию цілком можливо.

Переваги ламінованих вій

1. Вії на верхній повіці стають довшими, густішими, об’ємнішими.

2. Погляд виходить відкритим і виразним.

3. Відпадає необхідність використовувати хімічні склади для фарбування (туш), які згубно впливають на структуру вій.

4. Волосяний покрив навколо очей стає здоровішим за рахунок постійного підживлення кератином і іншими корисними речовинами. Ці речовини створюють поживну, захисну оболонку, що попереджає проникнення шкідливих пилових частинок з повітря.

Кому слід утриматися

Яким би привабливим не видавалося ламінування вій, існують обмеження, кому це протипоказано.

  • Захворювання і пошкодження очей: кон’юнктивіт, ячмінь, лопнули капіляри, операції на очах.
  • Хвороби вій: блефавіт, короста повік, демодекоз, пошкодження волосяного покриву голови (гіпотеріоз, алопеція) призводять також до випадання вій.

Невиправдані очікування

Власницям коротеньких і рідких вій потрібно мати на увазі, що особисто у них ефект буде відрізнятися в гірший бік у порівнянні з густими, накладними аналогами. Слід реально оцінювати природні параметри вій, а не звинувачувати опісля майстра в недбалій роботі. А ось відсутність досвіду у майстра дійсно здатне зіграти злий жарт, тому вибирайте перевірених майстрів які несуть відповідальність за свою роботу.

Не соромтеся прочитати склад речовини, що застосовується майстром – в ньому має міститися цілий перелік корисних вітамінів і натуральних компонентів. Якісно зроблена робота дасть результат на 1,5-2 місяці. Але при цьому не можна захоплюватися: ламінування вій допускається робити 4-5 разів в рік.

Відлякати може висока ціна на ламінування, але інтенсивні і якісні препарати не можуть коштувати дешево, а Ваші чудові очі, будьте впевнені, гідні кращого догляду!

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.