КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Манікюр обрізний

Класичний (обрізний) манікюр це основа щоб ваші нігті виглядали доглянутими. Не обрізавши кутикулу і не обробивши нігті, будь-який малюнок на них виглядатиме жахливо. Навідміну від минулого, коли доглянуті нігті були чимось незвичним, сьогодні відсутність манікюру, привертає все більшу увагу оточуючих. Красиві, доглянуті руки з рівними, відшліфованими нігтями і акуратною кутикулою – стандарт не тільки для жінок, а й для поступово зростаючої кількості чоловіків.

 

Процедура складається з декількох основних етапів:

  • видаляється попередній лак, якщо він є на нігтях;
  • за допомогою пилок нігтям надається потрібна довжина і форма;
  • розм’якшується і обрізається кутикула;
  • полірування нігтя і виправлення дрібних штрихів;
  • на завершення процедури обрізного манікюру, за бажанням клієнта, нігті покриваються лаком або малюнком.

Здавалося б у такій поширеній процедурі, все має бути відточено до автоматизму і напрацьовано кращий метод виконання манікюру. Але всі стикалися з неякісними послугами, зокрема коли з’являлися задирки, тріскав лак або не рівно відростала кутикула, що завдавало багато клопотів та неприємних відчуттів. Знайти хорошого фахівця, коли на кожному кроці безліч не досвідчених майстрів, стає величезною проблемою. Тоді доводиться відвідувати безліч салонів перш ніж вдасться натрапити на людину, яка закохана у свою професію, постійно вдосконалює свою майстерність і методи по догляду за нігтями і шкірою рук.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.