КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Педикюр

Здорові й доглянуті нігті — це невід’ємний образ здорової людини. І це стосується як жінок, так і чоловіків. Високі підбори, синтетичні шкарпетки, колготки, незручна і вузьке взуття все це відбивається на стані наших ніг.

Так що педикюр це не тільки фарбування нігтів і придання їм форми. Це повний курс по догляду за ногами, основною метою якого є: розм’якшення огрубілою шкіри стоп і м’яке видалення верхніх шарів епітелію, обробка врослих нігтів, і інших деформацій нігтів, зведення мозолів, профілактика грибкових захворювань, обробка кутикули, і звичайно ж – масаж стоп, в результаті чого поліпшується загальний тонус організму і піднімається настрій.

Педикюр: крок за кроком

· Початковий етап класичного педикюру – надання правильної форми нігтям. Оскільки розм’якшену нігтьову пластину набагато легше деформувати, нігті обробляють перед тим, як розпарити шкіру в ванночці. Але якщо у клієнта є передумови до ламкості нігтів, виходячи з того, що сухі нігті сильніше схильні до ризику тріснути, майстри, в першу чергу, розпарюють шкіру ніг клієнта в теплій воді.

· Нігті обрізаються за допомогою спеціальних щипців і підпилюються неметалевою пилкою. Важливо зберегти природну овальну або прямокутну форму нігтів і не надто закругляти їх по краях, щоб не спровокувати вростання нігтя.

· Для ванночок, можуть бути використані добавки: морська сіль, цілющі ароматичні трави або спеціально розроблені професійні суміші. Такі суміші можуть включати дезінфікуючі і відбілюючі речовини, а також зволожуючі, лікувальні, дезодоруючі складові. За 20 хвилин розпарювання, шкіра підготовлюється до подальшої обробки, майстер по черзі шліфує кожну ступню – спочатку п’яту грубою пемзою, а потім всю ступню ніжнішою щіткою. Нерідко для видалення ороговілості використовується спеціальне лезо.

· Далі майстер переходить до оброблення нігтьового ложа. Спеціальними щипцями видаляють кутикулу, попередньо піднявши її металевою лопаткою. Після цього кутикула обробляється маслом, а на всю поверхню стопи наноситься крем, залежно від потреб: відбілюючий, що живить, зволожуючий і т.п. Додамо, що подібні засоби рекомендуються і для щоденного застосування в домашніх умовах.

· І у фіналі, за бажанням клієнтів, нігті покривають лаком.

Зверніть увагу

Необхідно знати, що класичний педикюр має ряд протипоказань. Через необхідність розпарювання ніг його не можна робити при таких захворюваннях, як цукровий діабет, варикозне розширення вен, гемофілія та захворювання крові. Також до цієї процедури слід поставитися з обережністю при злоякісних новоутвореннях, грибкових ураженнях та інших захворюваннях шкіри.

Справжній класичний обрізний педикюр сьогодні зустрічається рідко. Найчастіше можна побачити, що на його основі майстра розробляють особисті методики, комбінуючи з іншими видами педикюру.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.