КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Shellac

Саме в деталях приховується наша краса. Вчені з’ясували, що на підсвідомому рівні, наш погляд вихоплює дрібниці і як мозаїку формує всю картину цілком. І Ваш манікюр це величезна частина, по якій про Вас у співрозмовника створиться свій образ при оцінці Вашого характеру і способу життя.

У гонитві за красивими і міцними нігтями багато жінок випробували на собі всі переваги і недоліки нарощених нігтів. І в штучних нігтях переважає, все ж таки негативний бік. Справжнім проривом стало використання гелевих лаків. Всі світові технології та майстерність фахівців постійно еволюціонують, і не обходиться без інновацій індустрія краси. Лідером у сфері новацій довгий час залишається компанія Creative Nail Design, Inc. (CND), а її бренд «SHELLAC» — вже став еталоном для всіх гелевих лаків, навіть від конкурентів.

Shellac — це спеціальний гельовидний лак, здатний зберігати свій колір і не стиратися протягом 2-х тижнів, на нігтях він буквально створює захисну плівку, яка сприяє зміцненню нігтя.

Манікюр з покриттям «Шилак» відрізняється від звичайного тільки способом нанесення лаку і способом його сушіння. На початку процедури ніготь покривають захисним шаром, потім за бажанням клієнта наносять кілька шарів різноманітних малюнків, а зверху закріплюючий шар. Сушити манікюр потрібно під ультрафіолетовою лампою всього кілька секунд.

Вартість шиллак-манікюру вище ціни звичайного. Але через свою міцність він служить набагато довше. Тому Ви економите гроші за рахунок зменшення кількості процедур з фарбування нігтів, і на додачу зберігаєте свої нігті, адже їх не доведеться так часто обробляти розчинником при знятті старого лаку.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.