КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Vinylux (Архів)

Технологія Vinylux представлена американськими розробниками. Були створені декоративні склади, які твердіють в природних умовах, набираючи міцність день за днем. Це обумовлено наявністю у складі лаків фотоініціаторів, які продовжують покращувати свою структуру під впливом сонячних променів. Продукція стала гідним конкурентом манікюру із застосуванням гель-лаків.

 

Переваги технології Vinylux

1. Лак для нігтів міцно тримається протягом тижня. Для його закріплення не потрібні полімеризуючі лампи, базові покриття і праймери.

2. Манікюр за цією системою передбачає використання відтінюючого лаку, що одночасно служить закріплюючою складовою, і верхнім захистом.

3. Висока швидкість висихання засобу не допускає проникнення лаку у внутрішню структуру нігтя.

4. Щоденний набір міцності покриттям, дозволяє лаку надійно закріпитися на нігті. Фотоелементи захищають пластину від пожовтіння і зберігають яскраві кольори всі 7 днів.

5. Для остаточного висихання декоративного і захисного покриттів достатньо всього 10-ти хвилин. Після цього можна бути впевненою, що лак не зачепиться за якесь покриття і не злізе з нігтя.

6. Знебарвлення? Відколи? Розшарування? Розтріскування? Це сказано не про Vinylux. Покриття дозволить забути про стан манікюру рівно на тиждень. Пропонований виробникомCreative Nail Design, Inc. (CND) Ремувер дасть можливість швидко і без небезпечних наслідків для нігтів зняти покриття.

 

Кольорова гамма Vinylux

Вінілюкс є другим проектом компанії, що випускає гель-лаки під брендом Shellac. Тому зрозуміло, що номенклатурний ряд товарів передбачено досить різноплановий. На косметичному ринку представлено 62 варіанти лаків, з яких 41-а одиниця товару дублює відтінки Shellac. Близько половини продукції належить до матової, що надихає представниць жіночої статі, які віддають перевагу неяскравий манікюр.

Тим, хто звик вражати своєю пишністю, підійдуть лаки з іскристим блиском у вигляді перлин. Жінкам, знають собі ціну, пропонуються лаки вишневих, синіх тонів і комбінація білого з чорним. Молодих дівчат, які вибирають макіяж в природних тонах, порадують ніжні, пастельні тони з матовим і перловим ефектом.

Звертаючись в косметичний салон, можна отримати відмінний манікюр в обраному кольорі.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.