КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Короткі огляди

Гель лак Шеллак

Гель лак вже міцно зайняв свою нішу на ринку послуг манікюру і швидко завойовує нові рубежі популярності. Разом з цим через нестачу інформації, шелак обростає міфами і легендами.

Цукрова епіляція з арабських казок

Такий «солодкий» метод депіляції. Багато про нього чули, хтось встиг спробувати. А знати про його особливості та переваги повинна кожна красуня.

Врослий ніготь. Навіщо терпіти?

Врослий ніготь (оніхокріптоз) – не тільки негарно, але й дуже болісно. Це захворювання, що часто супроводжується інфекцією і болем.

Глибоке бікіні

Глибоке бікіні обов’язково для дівчат і жінок, які купують відверту і прозору спідню білизну, що б дивувати себе і чоловіків, шовковою шкірою по всьому тілу.

Весільний манікюр

Весільний манікюр підкреслює красу леді і вибирається відповідно до стилю одягу і зачіски. У статті ми зібрали поради, виходячи з модних тенденцій дизайну нігтів 2015 року.

Порівняння Shellac (Шелак) і Vinylux

CND представила професіоналам манікюру і їх вимогливим клієнтам модні сучасні технології – лаки для нігтів – Shellac (Шелак) і Vinylux. Ми пропонуємо їх порівняння.

Манікюр на Новий Рік

2016 – рік мавпи, потрібно використовувати тематичні кольори. Цього разу – це всі відтінки коричневого, від світлих, до максимально темних. Розглянемо детально, що рекомендують фахівці.

Чоловічий манікюр

Майстри манікюру виділяють 4 види процедур, на які погоджуються чоловіки. Детальний їх огляд, дозволить знайти свій підхід у виборі відповідного стилю обробки нігтів і шкіри рук.

Кислотний педикюр

Педикюр, який виконується за допомогою кислоти — альтернатива обрізного педикюру. Його друга назва «кремовий педикюр» містить овочеві і фруктові кислоти. Оцінка переваг і недоліку.

Безпека манікюру і педикюру на дому

Дезінфекція і ще раз дезінфекція, познайомтесь з основними правилами безпеки при проведенні процедур в салоні і вдома. Убезпечте своє здоров’я

Дитячий манікюр

Дитячий манікюр роблять дівчаткам і хлопчикам. Це – не данина моді і не поспішне дорослішання. Корисна звичка, яка закладається з дитинства, стане хорошим досвідом в дорослому житті.

Манікюр, педикюр для вагітних

Потрібно наголосити на необхідності проведення манікюру і педикюру майбутнім мамам. Робіть це розумно, не захоплюючись сучасними новинками і технологіями.

Голлівудський манікюр

Голлівудський манікюр підійде тим, кому недостатньо просто лаку, художнього розпису, наклейок на нігті і хочеться новизни.

Масаж ніг

На пальцях рук і стопах ніг знаходяться всі важливі енергетичні точки. Вплив на них забезпечить поліпшення загального тонусу організму.

LED-лампи або UF-аналоги?

Великий асортимент ламп для манікюру вимагає уважного розгляду категорій пропонованих товарів. LED-лампи залишають далеко позаду УФ лампи, дія яких заснована на ультрафіолеті.

Заусениці, причини появи і методи боротьби

Задирки є дрібними надривами шкіри біля нігтьового ложа. Причин їх виникнення може бути безліч: неправильний манікюр (педикюр), зроблений у себе вдома, нестача вітамінів в організмі і тд.

Що таке медична сталь.

Інструменти виготовляють з медичної сталі з різною формулою змісту нікелю і хрому, що дає радикально різні властивості і характеристики ножиць, кусачкам, накожницам. Розглянемо сталь від Сталекс і Зінгер

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.