КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Безпека манікюру і педикюру на дому

Не у всіх салонах краси надається абсолютна безпека процедур манікюру і педикюру. Однак є й ті салони, які прагнуть забезпечити її при
проведенні процедур, у повній відповідності до встановлених вимог санітарії. Згідно останніх досліджень європейського центру MIDIS, тільки 47% жінок володіють необхідними знаннями, як можна убезпечити себе від захворювань: гепатит B, C, СНІД, туберкульоз та нігтьової грибок, які можна «підчепити» від неправильно продезінфікованих інструментів в салоні краси.

Дезінфекція інтструментов

Стандартні вимоги до дезінфекції свідчать:

• Щипці для кутикули і решта металеві інструменти повинні 40 хв. знаходитися в спеціальному дізрастворе;
• Наступний етап – 5 хв. під проточною водою;
• Заключний етап: запечатування інструменту в паперовий медпакет, з приміщенням на 60 хв. в стерилізатор з встановленою температурою 180 градусів.

Пакет з інструментом майстер розкриває при клієнті. Що стосується дерев’яних інструментів, то вони повинні бути одноразовими. У чесних салонах, палички ламають відразу після використання. Серветки також повинні використовуватися 1 разів для кожної руки. Звичайний метод дезінфекції шляхом використання УФ шафи – даремний, оскільки бактерії, мікроорганізми і віруси потребують виключно в термічній обробці.

Скільки повинен триматися манікюр?

Відповідь на це питання дають досвідчені майстри манікюру. Отже, зазвичай обрізний манікюр тримається 15 днів, а лак на нігтях – 5 днів. Однак, це стандартні розрахунки, які не завжди виявляються вірні. При гормональних дисфункціях, цукровому діабеті, а також вагітності синтетичне покриття відторгається нігтьової пластиною.

Лак швидко сколюється, якщо не була правильно дотримана технологія манікюру (надається форма нігтям, руки замочуються, віддаляється або відсувається кутикула, проводиться масаж рук, нігті обезжирюються, наноситься основа, заключний етап – 2 шари лаку і закріплювач, вся процедура займає близько 60 хв.).

Фахівці рекомендують не поєднувати процедуру звичайного манікюру разом з покриттям лаком. Справа в тому, що розпарений ніготь набухає і лак на ньому тримається набагато менше, може сколоти наступного ж ранку, тому як застигле покриття не є таким же пластичним. Якщо ви робите європейський манікюр, не має на увазі обрізання кутикули, можна відразу ж покривати ніготь лаком. Цей же манікюр вважається найбезпечнішим, на ряду з апаратним. А ще на стійкість покриття впливає тип лаку – він повинен бути професійним.

Якщо ви виявили кричущу невідповідність санітарним нормам, можна скласти відповідну скаргу, направивши її в санепідемстанцію. Санкції для салону краси: перевірка, штраф або закриття.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.