КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Чоловічий манікюр

Нігті чоловіки потребують догляду і спеціально для них в салоні краси передбачається індивідуальний перелік послуг по догляду за нігтьовими пластинами. Сьогодні, в Україні відсоток представників сильної половини людства, які бажають доглядати за руками, в тому числі робити манікюр, не великий.
 

Світова практика

Згідно з дослідженнями французького ELLESI в 2015 році, 65% чоловіків із задоволенням звертаються до послуг професіоналів для проведення процедур з манікюру і чоловічому педикюру. Є і ще одна статистика, згідно якої 70% жінок при знайомстві з чоловіком, крім загальної зовнішності, оцінює також стан рук. Навіть психологи стверджують що, то як ретельно чоловік доглядає за руками, настільки буде уважний до своєї обраниці. Та й взагалі руки людини, незалежно від її статі, можуть багато розповісти про нього, починаючи від особливостей характеру і закінчуючи родом діяльності.
Манікюр для чоловіків відрізняється від того, який використовується для жінок. Якщо для дівчат головне не тільки привести нігті в порядок, але також декорувати їх, то для чоловіків навіть покриття прозорим лаком може бути зайвим, викликаючи не менш запитань, ніж «траур» під нігтьову пластину. Золота середина – ось головне правило чоловічого манікюру, яке обов’язково потрібно дотримуватися.
 

4 види манікюру

Майстра манікюру Вироблять 4 види процедур, на які погоджуються чоловіки:

• Європейський – не обрізної манікюр, облагороджується тільки пластина і кутикула;
• Обрізний – забирається кутикула, ороговевшая шкіра, надається форма нігтя;
• Обрізний з поліруванням нігтя – обрізається кутикула, ороговевшая шкіра, надається форма нігтя, полірується нігтьова пластина;
• Обрізний з нанесенням прозорого лаку – вибирається, якщо пластина потребує лікування.

Надані процедури містять і приємні доповнення, це масаж рук або покриття їх живильним кремом. В результаті вони стають набагато м’якше і набувають естетичний вигляд. Жінки по достоїнству оцінять такий результат. Наприклад, в діловій сфері також прийнято дивитися на стан рук, адже вони найкраще видають соціальний статус людини. Саме тому перед зустріччю з діловими партнерами або проходження співбесіди на прийом на роботу на авторитетну посаду, краще відвідати майстра манікюру.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.