КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Дитячий манікюр

Чи потрібен дітям манікюр або це є невинною забавкою в очах дорослих, а з боку дочок – сильним бажанням бути схожими на своїх мам? Чи не шкідливий лак, нанесений на дитячі нігті ?

Переваги дитячого манікюру

1. Манікюр для вікової категорії від 5-ти до 14-ти років не обмежується обрізанням нігтів і фарбуванням їх лаком, як багато хто думає. Він включає в себе комплекс операцій, спрямованих на отримання здорових і доглянутих рук і нігтів.

2. Трапляється так, що мами забувають вчасно обрізати нігті своїм дітлахам. Тоді вони або ходять з відрослими нігтями, не завжди чистими, і дряпають себе, або відкушують їх по краях, що негігієнічно. Дитина, хоч раз спробувавша манікюр, захоче завжди мати гарні нігті і буде нагадувати про те, що їх пора стригти.

3. Ніжні дитячі пальчики з рівними і блискучими нігтиками формують звичку стежити за своїм зовнішнім виглядом. Видалені задирки, рівні, оброблені краєчки нігтів, майже непомітні кутикули – ось таким буде результат правильного догляду.

4. Прикраса у вигляді нейл-арту стане ще одним стимулом для того щоб відівчитись від шкідливої звички гризти нігті. Оніхофагією страждає в середньому до 30% дівчаток у віці 9-12 років і це вважається серйозною проблемою, яка поки що не отримала з боку психологів і лікарів достатнього пояснення.

Як робити манікюр дітям

Догляд за дитячими руками складається з обробки нігтів, масажу шкіри рук. Сюди можна додати парафінову маску, від якої діти просто в захваті: їм дуже подобається, як знімається «друга шкіра».

З дитячими нігтиками, тонкими і ніжними, слід працювати досить акуратно. Таку процедуру, як обробка крупноабразивною пилкою, краще їм не проводити.

• Для розм’якшення шкіри і нігтьових пластин рекомендується спочатку зробити теплу водяну ванночку з травами або дитячої пінкою.
• Мілкоабразивною пилочкою підпилюють зовнішні контури нігтя. Якщо дитина боїться пилки і відчуттів в процесі роботи з нею, можна скористатися кусачками.
• Краєчки нігтів м’яко шліфують і полірують (дітям до 10-ти років цю операцію не проводять).
• Обрізний манікюр діткам протипоказаний. Можна паличкою відсунути кутикулу після ванночки, а якщо ця процедура відсутня, нанести попередньо бальзам для нігтів. Після 12-ти років дозволяється втерти крапельку масла для кутикул.
• Задирки обрізають кусачками. Поранене місце краще відразу ж полікувати косметичним клеєм.
• Масаж рук завершує процедуру догляду.
• Лакове покриття повинне бути безпечним, що виключає шкідливі хімічні включення. Вітамінізовані лаки підживлять, склади з гірким присмаком відівчать від звички тримати пальці в роті і гризти нігті. Є лаки одноденного використання, зроблені на водній основі, які просто змити мильним розчином.
• Намальовані смайлики, наклеєні картинки і інші типи прикрас нігтів стануть проявом яскравої дівочої індивідуальності і першими кроками в світ привабливої арт-індустрії.

Дитячий манікюр роблять дівчаткам і хлопчикам. Це – не данина моді і не поспішне дорослішання. Корисна звичка, виражена в догляді за собою, яка закладається з дитинства, стане хорошим досвідом в дорослому житті.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.