КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Епіляція чи депіляція: чи є різниця?

Жінки видаляють небажане волосся безліччю способів і в пошуку кращого рішення часто зустрічаються з поняттямидепіляція та епіляція. На жаль, часто їх використовують як взаємозамінні. Ця помилка вводить в оману багатьох дівчат і призводить до ілюзій. Чому? Давайте спробуємо розібратися.

 

Депіляція

Під депіляцією зазвичай розуміють видалення надшкірної частини волосини, яка не зачіпає цибулину. Волосина відростає такою же, як і була. Методу депіляції вистачає на пару днів, потім доводиться повторювати процедуру. Тут всього два варіанти: крем або використання бритви.

 

Епіляція

За аналогією, епіляцією називають руйнування волосяних цибулин на певний час або, в ідеалі, назавжди. Це процедури лазерної, елос, фото- і електроепіляції. Вони впливають на ріст волосся. Цибулини руйнуються, волоски ростуть більш слабкими і світлими, через декілька процедур перестають з’являтися зі зруйнованої цибулини взагалі. Однак позбутися від них повністю неможливо. Природою закладено великий запас «сплячих» волосин, особливо в гормональних зонах. При процедурах вони активуються, волоски починають рости поряд із зруйнованими. Крім того, волосяний покрив відростає нерівномірно, одночасно у нас є волосся в стадії росту, спокою або мертві і випадаючі. Цикл росту однієї волосини становить 3 тижні. Професіоналізм того хто проводить процедуру в тому, щоб підібрати правильну інтенсивність впливу, що дозволяє видалити максимум волосся за процедуру, і вибрати час для наступної відповідно до росту волосся.

Ще одна проблема при епіляції – цибулини пробуджуються після майже будь-яких коливань гормонального фону. Це завжди відбувається при вагітності або клімаксі, іноді на початку статевого життя, вживанні оральних контрацептивів і деяких ліків. У поєднанні з вартістю процедур метод часто не радує жінок, незважаючи на значне зменшення кількості волосся.

 

Куди ж віднести воскову епіляцію і шугарінг?

Тут думки розходяться. З одного боку, повного видалення волосся не відбувається. Але при кожній процедурі цибулина руйнується, хоча мова йде не при 8-ми візитах в салон, а про планомірне видаленняпротягом декількох років. І деякі щасливиці в підсумку перестають потребувати епіляції. З іншого, результату вистачає на 2 тижні мінімум, адже віск видаляє волосся в процесі росту, і цим переривається природна зміна волосся.

Втім, в будь-якій процедурі є свої переваги і недоліки. Голити необхідно часто, і це викликає подразнення. Епіляція воском або електроепіляція болюча. Лазерне видалення коштує досить дорого, і результат ви побачите не скоро. Так що краще всього експериментувати і підбирати відповідний метод індивідуально, за допомогою гарного майстра.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.