КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Гель лак Шеллак

Далеко не всі хочуть і можуть робити манікюр щотижня. У деяких немає часу, робота пов’язана з відрядженнями або просто хочеться витратити вечір на сім’ю, а не салон. Раніше вибору особливо не було, але зараз можна нанести гель лак ши лак і забути про нігті на 2 тижні. Однак не всі користуються ним. Це пов’язано з безліччю помилок і міфів про Шелак. Які ж найпопулярніші? І чи правдиві вони?

 

Міфи про Шелак

1. Шеллак псує нігті, вони починають розшаровуватися і слабшають. Це однозначно міф. Його склад абсолютно безпечний і не впливає на нігтьову пластину. На відміну від нарощування, попередній шар не зпилюється, немає необхідності і знімати верхній шар нігтьової пластини. Таким чином, нанесення гель лаку і носіння його не погіршує стан нігтя.

2. Знімати Шелак складно і шкідливо. Частково це правда. Засоби для зняття містять ацетон, який сильно сушить кутикулу і сам ніготь. Тому потрібно знімати таке покриття тільки в салоні, з використанням професійних засобів. Їх збагачують вітамінами і маслами, що зводить негативний ефект до мінімуму.

3. Гель лак використовують тільки періодично, нігтям потрібно відпочивати від нього. Однозначно міф. Небезпека, як уже згадувалося, тільки в знятті. Навіть краще використовувати Шелак постійно, ніж покривати нігті звичайним лаком кожні 3 дня. Звичайно, якщо плануються поїздки на море або інші корисні процедури, краще його не використовувати. Але не тому, що покриття зіпсується. Навпаки, морська вода відмінно зміцнює нігті, і для кращого результату нігті повинні бути нічим не покриті.

4. Шелак нігті зміцнює. Правда. Але не за рахунок чудодійних інгредієнтів. Просто таке покриття відмінно захищає ніготь від зовнішніх факторів. Він відмінно підходить жінкам проблемних нігтів: тонких, ламких і шаруються. Покриття не дозволяє їм ламатися механічно і захищає від побутової хімії. За 10 днів ніготь спокійно відростає в «тепличних умовах» і , не приносить дівчині проблем. Ще кращий результат буде, якщо додати будівельний матеріал зсередини, кушая сир або вживаючи містять кальцій препарати.

5. Шелак і гаряча вода несумісні. На насправді, якість покриття визначається професіоналізмом майстра. Якщо ніготь при нанесенні був оброблений дегідрантом, видаляє надлишки вологи і жиру, покриття протримається довго. Гель лак зазвичай змивають через відростання нігтя, а не його пошкодження. Навіть навпаки, таке покриття захищає ніготь. Подряпати його теж не так просто, як багато хто думає.

Так що варто порадити спробувати нанести гель лак хоча б одного разу, щоб судити про ньому самому. Безліч дівчат потім повністю переходить на таке покриття, адже воно безпечне і зручне. Воно не підійде хіба що любителькам перефарбовувати нігті щодня. Єдине, що важливо згадати – гель лак вимагає вмілого поводження. Покривати їм нігті краще у перевіреного майстра.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.