КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Глибоке бікіні

Глибоке бікіні є предметом зацікавленості дівчат і жінок, що регулярно відвідують басейн в надмірно відкритих купальниках, леді, які купують відверту і прозору спідню білизну. Подібний вид видалення волосяного покрову вітають чоловіки, яким хочеться, щоб у їх обраниці була ніжна, гладка і шовковиста шкіра по всьому тілу.

Види інтимної епіляції

Глибоке бікіні являє собою процедуру епіляції, при якій забирається волосяний покрив від нижньої частини живота до зовнішнього контуру статевих губ і ануса.

– Воскова депіляція бікіні викликає болючі відчуття. Вона виконується методом нанесення теплого або холодного воску на шкіру і подальшого відривання приклеєної смужки, захоплюючи волоски. Косметична процедура не застосовується для шкіри з високою чутливістю.

– Лазерна, фото- і ензимна епіляція не підходять тим пацієнтам, у яких діагностовано ряд захворювань онкологічного характеру, від природи смуглява шкіра або є сильна засмага.

– Шугарінг (усунення волосків за допомогою цукрової пасти) відноситься до процедур з низьким ступенем дискомфорту. Він часто пропонується косметологами, дає можливість на 3-4 тижні забути про рослинність в інтимній зоні. Протипоказаний жінкам, які хворіють на цукровий діабет, але дозволений тим, у кого виявлено варикозне розширення вен. Видалення волосків цукровою пастою не травмує шкіру, обробляючи тільки волоски.

Вибір певного способу епіляції здійснюється індивідуально. Хороший спеціаліст, роблячи епіляцію за допомогою приладів, стежить за тим, щоб клієнтка не отримала опік, а можливе подразнення було мінімальним.

 

Який пропонується дизайн для бікіні

На противагу глибокому бікіні пропонується дизайн «зачісок» в інтимних місцях. Спеціально призначені для пахової ділянки фарби і туші допоможуть надати волоскам потрібний колір. Можна також зробити цікаву зачіску. Вона не призначена для загального огляду, але буде радувати власницю і її кохану людину.

Дизайнер подібно до перукаря допоможе визначити, підійде новий малюнок зачіски або буде виглядати трохи дивно у відповідності зі структурою тіла. Мініатюрним дівчатам рекомендуються малюнки побільше, зроблені з широких ліній. Особам «слабкої статі» великої статури вибирають малюнки з дрібних ліній. Форма композиції визначається розмірами стегон, грунтується на модних тенденціях та особистих уподобаннях клієнток. Хтось вибере простенького метелика, а іншиі дамі подавай складне зображення у вигляді ієрогліфа або знака зодіаку.

Постійним попитом користується послуга ваджазлінга – коли зона бікіні прикрашається дрібними стразами, оригінальними дорогоцінними камінчиками, зафіксованими на косметичному клеї. Малюнок, що переливається кристалами Сваровські, здатний здивувати будь-якого чоловіка. Єдиний недолік – подібна прикраса тримається на шкірі всього пару днів, так що довго хизуватися «в камінцях» не вдасться. Тому ваджазлінг робиться напередодні важливої події (наприклад, дня народження, річниці весілля та ін.), Яке плавно переходить в нічні втіхи. Наклеювання каменів передує видаленню волосся, воно виконується в більшості випадків воском або шугарінг.

Так як мода на глибоке бікіні регулярно знаходить нових шанувальників, фахівцям додається роботи. А це означає, що незабаром будуть запропоновані нові методи по видаленню волося, а на суд публіки нададуть додаткові малюнки для прикраси шкіри в області бікіні.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.