КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Голлівудський манікюр

Голлівудський манікюр підійде тим, кому недостатньо просто лаку, художнього розпису, чи точкових наклейок на нігті і хочеться новизни. Свою назву він отримав через те, що голлівудські актриси, любительки епатажу, першими продемонстрували громадськості декоративне покриття Minx.
Винахідницями стали дві дівчини: Дженіс і Дон. Їм настільки не давала спокою ідея створення досконалого манікюру, що американки в пошуках натхнення роз’їжджали по світу, беручи уроки у знаменитих профі в області нейл-арту. 9 років тому їх цілеспрямованість перетворилася в відкриття.

Яскраво, стильно, просто

Голлівудський манікюр – це оформлення нігтів за допомогою термоусадочної плівки-фольги. Безліч колірних варіацій допомагає знайти той особливий тон або візерунок, який імпонує найкраще по відношенню до одягу і настрою.

Унікальність методу полягає в застосовується матеріалі. Надтонка фольгирована плівка за допомогою підручних засобів швидко прилипає і розпрямляється по нігтях. Вона не потребує додаткової термообробки або обов’язкового захисту.

Переваги

1. Підходить для будь-якої форми і довжини нігтів. В процесі роботи немає неприємного запаху.
2. Не має потреби в спеціальній підготовці нігтів.
2. Виконується швидко, не потрібна сушка.
3. Захищає нігтьову пластину від механічних пошкоджень.
4. «Носиться» добре, не відклеюються кінчики плівки, зберігає свій колір.
5. При видаленні покриття ніготь залишається здоровим, поверхневий шар не пошкоджується.

І найголовніше – немає жінок, хто б визнав, що голлівудський манікюр виглядає погано.

Технологія нанесення

Процес отримання дизайнерського оформлення нігтів зводиться до мінімуму операцій:
– Підготовка нігтів (видалення старого лакового покриття, робота з кутикулою, знежирення пластини);
– Нанесення основи прозорого або будь-якого іншого кольору (вона повинна висохнути);
– Нанесення клею, почекати близько 5-ти хвилин, поки він почне схоплюватися;
– Нагрів плівки під світлом ультрафіолетової лампи (розміри майбутнього покриття повинні бути на пару міліметрів більше необхідної поверхні);
– Акуратне розміщення фольги на нігті і її швидке розрівнювання щоб уникнути виникнення бульбашок;
– Обрізка за формою нігтя зайвих шматочків плівки;
– Можливе, але не обов’язкове фарбування нігтів закріплюючим шаром (top-shellac). Без закріплення блискуче покриття протримається близько 7-9 днів, з фінішним покриттям – 2 тижні і більше;
– Прогрів нігтів в світлі ультрафіолету протягом 2-х хвилин.

Види манікюру по-голлівудськи

Голлівудський манікюр роблять на кожен день і не тільки – він підходить для святкових подій, суспільно-резонансних заходів. Асортиментний ряд плівки Minx налічує понад 350-ти різновидів зображень і тонів: сріблястий, золотистий кольори, однотонний (будь-які кольори без малюнків), в смужку, клітку, з голографічними переливами, мерехтінням, принтами, зображеннями тварин, фрагментів природи, людей.

Фольгу використовують для розміщення на весь ніготь або його частину. Використовуючи спеціальну голку, вдається створювати невигадливі візерунки, які надають романтичний стиль.

Якщо вам необхідно з’явитися на урочистому заході, хочеться сходити на дискотеку, на порозі Новий рік, День закоханих або просто сьогодні неймовірний настрій, відвідайте салон і побалуйте себе голлівудським манікюром.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.