КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Кислотний педикюр

Кислотний педикюр являє собою відмінне рішення для того щоб ваші ніжки виглядали доглянутими. Представлена процедура в салонах краси є одним з останніх винаходів
професіоналів і надає можливість легко і за мінімальну кількість часу, без будь-якого дискомфорту поліпшити стан нігтьових пластин на ногах і ступень. Згідно з проведеним дослідженням, встановлено, що сьогодні цю процедуру вибирають 48% європейок, що стежать за своєю зовнішністю.

Технологія кислотного педикюру

Педикюр за допомогою фруктової кислоти це альтернатива обрізного педикюру. Його друга назва «кремовий педикюр». На ноги наноситься особливий розчин, що містить овочеві і фруктові кислоти (кератолітікі). Головне діюча речовина – гліколева кислота, проникаюча вглиб клітин, розщеплюючи всі ущільнення ороговілого епідермісу за мінімальний час, оздоровлюючи шкіру і сприяючи процесу регенерації. Якщо у вас є натоптиші або мозолі (Не мокнучі) на ногах, ця процедура – для Вас.

Додаткові переваги:

• Протизапальні та антиоксидантні властивості;

• Відсутності ризику травмувати шкіру;

• Відсутність ризику виникнення алергічних реакцій;

• Доступна ціна.

Серед недоліків виділяють тільки один – неможливості зробити такий тип манікюру при наявності ранок або тріщин, водянистих мозолів або грибка.

Рекомендації професіоналів

Робити кислотний педикюр найкраще, віддавшись в руки професіонала. Не знаючи загальної технології процедури, а також не володіючи досвідом, складно досягти ефективного результату. Майстер безпомилково визначить проблемні ділянки стоп, потребують підвищеному догляді, підбере спеціальну програму і засоби. Особливо, якщо стопи довго не піддавалися якому-небудь догляду, перший процедуру обов’язково слід робити у майстра.

Жінки, які постійно замовляють проведення цієї процедури в салоні «Пилка», залишають винятково сприятливі відгуки про неї. За їхніми словами, ноги не тільки довгий час залишаються доглянутими, але завдяки майстру, знижується відчуття їх втоми і зменшується дискомфорт, пов’язаний з наявністю натоптишів.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.