КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

LED-лампи або UF-аналоги?

У нігтьовому сервісі, що включає в себе манікюр і педикюр, виникає потреба у використанні різних ламп. Великий асортимент цих виробів вимагає уважного розгляду категорій пропонованих товарів. Завоювали першість LED-лампи залишаючи далеко позаду свого попередника, вражаючі дії яких засновані на ультрафіолеті.

Пріоритетність вибору обумовлена наступними критеріями:

1. Скляні УФ-лампи більше підходять для тих фахівців, які роблять манікюр у себе вдома. А якщо планується робота у клієнта, на його території, то існує небезпека пошкодження приладу з крихким склом при перевезенні. Лед-аналог збереже робочий елемент лампи в повному порядку.

2. Світлодіодне джерело значно менше споживає електрики. Так як у нього відсутній стандартний елемент горіння, напівпровідник здатний пропрацювати в 20 разів довше.

3. LED не нагрівається, він значно швидше підсушує декоративний матеріал, що наноситься на нігті.

Без шкоди для здоров’я

Ультрафіолетові джерела продукують рентгенівське випромінення. Якщо уявити, що майстер в середньому пропрацює 20 років, то як ця обставина вплине на його самопочуття і здоров’я?
У LED-лампах відсутні пари ртуті і свинцю, що впливають на кров і внутрішні органи людей.

Про дію хвильового діапазону
UVC поступово впливає на ДНК всього організму, при довготривалому впливі провокує утворення пухлин різного типу. Активний стан атомів ртуті призводить до виділення ультрафіолетових променів, які, потрапляючи на люмінофор лампи, викликають його світіння.

UVB відносять до хвиль, що забезпечує засмагу для шкіри. У соляріях можна зустріти лампи, що перетворюють промені UVC в UVB. Щоб зрозуміти, наскільки інтенсивно здатне діяти UVB-випромінювання, уявіть, що воно сприяє вигорянню портьєр. Клієнтам, звичайно ж, ніхто про це не розповідає.

UVА створюють світлові композиції в темряві. Цю властивість променів використовують в розважальних закладах з нічним режимом роботи. Тут теж задіяний ультрафіолет.

Всі три типи хвиль застосовуються в UF-лампах. Лише ті, у кого виявили злоякісні пухлини або люди, які отримали проблеми з ендокринною системою, починають замислюватися про шкоду ультрафіолету. Тому майстри манікюру, педикюру, що працюють вдома і на виїзді у клієнта, повинні знати, яку ціну вони платять за можливість заробляти кошти. Навіть розсіяний ультрафіолет, відбиваючись від лампи, формує шкідливий вплив. Безпечне майбутнє – за приладами з ЛЕД-елементами.

LED-випромінювання

У ЛЕД-лампах немає рентгенівських променів, але є хвильовий ультрафіолет. Проте, небезпека для здоров’я відсутня, так як найбільша потужність ламп розподіляється на зону інфрачервоного світла, яке не має шкідливого впливу.

Особливості LED-ламп

Процес сушіння за допомогою світлодіодного пристрою прискорюється в 4 рази по відношенню до ультрафіолетового приладів. Час для полімеризації складів, вказаний в інструкції до приладу і може змінюватися навіть при незначному збільшенні потужності.

Гелеві матеріали добре висихають в led-лампах з робочою характеристикою 36 ват. Для пристрою меншої потужності знадобиться використовувати фотоініціатори зі збільшеною світлочутливістю.

Час затвердіння в лампах (що УФ, що ЛЕД), зазначено виробником. Залежно від потужності приладів може зменшуватися або збільшитися по відношенню до зазначених показників. Також на час затвердіння впливає товщина матеріалу, що наноситься.

При застиганні відбувається екзотермічна реакція з виділенням теплоти. Чим довший час висихання гелю, тим більше неприємних відчуттів (аж до опіку). Тому перетримання нігтів під апаратом led-фіксації не бажанне.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.