КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Манікюр на Новий Рік

Новорічний манікюр 2016 являє собою одну з найбільш актуальних тем серед модниць всього світу. Про те, як повинні виглядати нігті в новому році розповідають світові експерти в манікюрі і здоров’я нігтів. Цей рік – рік мавпи , має на увазі використання тематичних забарвлень. Цього разу – це всі відтінки коричневого, від світлих, до максимально темних. Так як прийдешній свято – торжество вогнів і світла, золотистий лак на нігтях є останнім писком nail-моди.

 

Що рекомендують фахівці?

Ось 5 рекомендацій від професіоналів, якими мають бутинігті на Новий Рік:

Майстра манікюру Вироблять 4 види процедур, на які погоджуються чоловіки:

• Здоровими, тому якщо володієте ламкими або неідеальними нігтьовими пластинами, варто заздалегідь оздоровити їх у салоні краси;

• Виглядати натуральними, без ефекту пластмасових нігтів – для цього фарбуйте лаком власні нігті, а якщо це неможливо, то замовте послугу покриття гель-лаком;

• Френч манікюр завжди в моді, а тому, якщо боїтеся експериментів, сміливо вибирайте його під будь-який наряд;

• Під строкате плаття підбирайте лак самого світлого або темного тону або неяскраве покриття пастельних тонів;

• Якщо одягаєте наряд з паєтками або люрексом, віддайте перевагу однотонному лаку без блискіток.

Ось так, використовуючи ці 5 порад, ви зробите свій манікюр гармонійним по відношенню до будь-якого вбрання. Тренди 2016 року подразумевают природність і естетичність. Як і раніше в моді як яскраві кольори, так і нестандартні, проте від чорного кольору стилісти рекомендують йти, як від депресивного. Проте якщо все-таки не можете обійтися без нього, розбавте колір золотистими блискітками у кутикули або кінчика, створивши ефект зорепаду в нічному небі.

 

Тенденції в світі

Нещодавно французьким VOG було проведено дослідження на тему, якому кольору столичні француженки сьогодні віддають перевагу. Результати були наступними:

• 38% обирають безбарвний лак з блискітками;

• 25% вважають френч кращим вибором;

• 23% є прихильницями червоного лаку;

• 10% нафарбують нігті лаком нестандартних і темних тонів;

• 4% воліють не фарбувати нігті взагалі.

Виходячи з цього: моду встановлюють не конкретні люди, а кожен сам для себе, а тому підбирайте ті кольори покриттів для нігтів, які до вподоби саме вам. Незважаючи на тренди, щоб комфортно себе почувати з певним кольором нагідок, довіртеся власним смаком і інтуїції. Головне пам’ятайте: руки – обличчя жінки, а тому вони повинні бути доглянутими, з акуратним манікюром. І щоб бути в тренді на святковому торжестві – не забудьте відвідати салон краси.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.