КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Манікюр, педикюр для вагітних

Прекрасний стан очікування народження дитини затьмарюється гормональними змінами, що відбуваються в організмі майбутньої мами. Різкий набір ваги, судоми в ногах, токсикоз і інші тимчасові незручності дуже засмучують. Буває, що чоловіки в цей період холонуть до дружин, не розуміючи, що їх супутниць і так важко. Але ж хочеться в будь-якому стані бути бажаною, коханою, єдиною!
Набряклість рук, ніг, крихкість нігтів, сухість шкіри є додатковими «подразниками» для більшості жінок в період вагітності. І допоможе впоратися з ними дбайливий манікюр і педикюр.

Корисно знати

• У період виношування дитини виконувати манікюр і педикюр корисно. Адже приємно, якщо нігті будуть красивими, руки – доглянутими, а п’ятки на ногах – як у немовляти. Масаж буде корисний ногам, він поліпшить кровообіг і знизить набряклість.
• Самостійно виконувати педикюр в останньому триместрі протікання вагітності стає складно, а так турбують натоптиші, мозолі. Звертайтеся до фахівців, тільки вибирайте салон з хорошою репутацією – там, де інструменти піддаються стерилізації та очищення після кожного клієнта.
• Жінкам в положенні забороняється робити ванни для ніг з гарячою водою. В першу половину вагітності це може призвести до викидня, а в другу – негативно вплинути на варикоз вен.
• Відмовтеся від обрізного манікюру. Немає гарантії в тому, що все пройде вдало, без порізів і мікротріщин. Краще виберіть апаратний або європейський види манікюру, коли не потрібно зрізати кутикули ножицями.
• Забудьте про металеві пилочки, що призводять до розшарування навіть міцних нігтів. Фахівці запропонують скляні, кришталеві, керамічні засоби, пінисті бафи. Для коригування нігтів в домашніх умовах вибирайте м’які пилки з абразивністю 400-1200 гріт.

Про засоби для манікюру

В лаку та закріплювачі міститься багато летючих хімічних сполук: толуол, формальдегід та інші. Майбутнім мамам рекомендується наносити на нігті не лаки, а поживні склади (вони бувають з матовим і глянсовим ефектом). Якщо хочеться побути без декоративних покриттів або оновити їх, то в якості змивки знадобиться рідина без ацетону.

Коли в період вагітності спостерігається сильна ламкість нігтів, поява на них цяток і борозенок, не лякайтеся: це тимчасово. Після пологів нігтьові пластини поступово прийдуть в норму, а прийом препаратів які містять кальцій, прискорить процес відновлення.

Що стосується нарощування нігтів, залиште це задоволення на потім. Акрил і гель токсичні, синтетичні покриття можуть спровокувати підвищену ламкість натуральних нігтів.
Резюмуючи, хочеться наголосити на необхідності проведення манікюру і педикюру в пікантному становищі. Робіть це розумно, не захоплюючись сучасними новинками і технологіями.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.