КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Манікюр педикюр: як вибрати «свого» майстра.

Стан наших рук і ніг відображає ставлення до себе набагато краще обличчя. Макіяж сьогодні наносять практично всі, це давно стало майже одягом. Але жінки, які не люблять себе або світ навколо, рідко піклуються про вигляд своїх нігтів. У той же час, чоловіки бачать і оцінюють образ в цілому, а не його частини. І їм набагато простіше помітити доглянуті руки і яскравий педикюр, ніж макіяж або навіть нову сукню. Так що забувати про нігтях вже точно не слід.

На жаль, робити манікюр педикюр доводиться часто. Ми відносимо майстрам досить великі гроші і маємо право розраховувати на ідеальний результат. Але на практиці далеко не всі володіють достатньою кваліфікацією і увагою до клієнта.

 

Як же вибрати «свого» майстра?

Ціна – не завжди показник якості. І недорогий манікюр може бути хорошим, але набагато частіше більш уважно до вас поставляться в салоні високого рівня. Або при виклику майстра додому, такі послуги сьогодні теж дуже затребувані і доступні.

1. При першому візиті звертайте увагу на нігті майстра. Звичайно, є й «шевці без чобіт», але частіше дівчина, яка любить свою роботу, буде і свої нігті утримувати в порядку. Це не обов’язково повинен бути екстравагантний вигляд, акуратно підпиляні «кігтики» нічим не гірше.

2. Дивіться, як майстер відноситься до чистоти. Ви не знаєте, чим хворіє попередня клієнтка, як би цинічно це не звучало. Так що краще перестрахуватися. Ви повинні бачити, що всі інструменти обробляються ультразвуком або температурою, а потім їх бризкають антисептиком. Хороший майстер також завжди миє перед роботою руки, ванночки для розпарювання, знезаражує нігті на ваших руках і ногах.

3. Важлива і увага до клієнта. Майстер може запитати, чи близько судини до шкіри, щоб не порізати вас, або наскільки сильно знімати ороговілу шкіру зі стоп. Звичайно, вищий пілотаж – побачити всі проблеми самостійно, не турбуючи клієнта. Однак питання однозначно краще порізів.

4. Деякі майстри, навіть в дорогих салонах, економлять на базі або фінальному покритті, не наносять масло на кутикулу. Вони просто прибирають зайве і покривають лаком. Тут коментарі зайві.

5. Хороший манікюр педикюр завершується легким масажем кистей рук або стоп.

6. Не забувайте, що догляд за руками і, особливо, ногами – процедура езотерична. На ступнях розташовано безліч біологічно активних точок, правильний вплив на які є профілактикою хвороб. Тому дуже важливо, щоб вам на рівні відчуттів було приємно знаходитися поряд з майстром педикюру. Якщо дівчина викликає однозначне неприйняття, навіть будучи професіоналом, шукайте іншого майстра.

7. Для збереження ефекту не забувайте про нігті між відвідинами майстра. Бережіть їх від агресивних миючих засобів, користуйтесь рукавичками, живильними кремами і маслом для кутикули. Радуйте руки і ноги ваннами. Так краса нігтів збережеться довше.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.