КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Масаж ніг

Робота «на підвищених обертах», супроводжується переживаннями і стресами, негативно позначається на стані здоров’я кожного з нас. А жити спокійно, без хвилювань мало у кого виходить.

Одним з методів, що стимулюють приплив фізичних сил, служить масаж. На пальцях рук і стопах ніг знаходяться всі важливі точки енергетичного контакту з внутрішніми органами і біологічними системами організму. Правильний тактильний вплив на них забезпечить поліпшення загального тонусу організму, дозволить провести внутрішню профілактику стану здоров’я.

На додаток по догляду за ногами

Масаж ніг являє собою не тільки приємну, релаксуючу процедуру, але і має на організм цілющий ефект. Він проводиться на розпареній шкірі ніг після завершення манікюру. Вода дозволить розширити пори, в результаті маніпуляцій руками прискориться рух крові і обмінні процеси.
При проведенні процедури рекомендується виконувати погладжуючі, петлеподібні, постукуючі рухи, що розтирають. Спочатку майстер робить масаж стопи за допомогою рук або м’якої щітки. Кругові рухи спрямовуються вгору, змушуючи клітини активніше працювати.
Послідовність дій
1. Масаж підошов робиться більш інтенсивно, ніж гомілок. При цьому слід натискати на подушечку кожного пальця, розминати найширшу частину підошви, центр стопи і п’яту. Охоплюючими рухами робляться погладжування і розтирання від пальців зверху до щиколоток.
2. Масаж гомілкостопу складається з розтирань і розминань шкіри від низу до верху. М’язів литок ніг легенько пощипують і постукують до почервоніння. Добре впливає на цю частину ніг сильне стиснення.

Користь від масажу

Корисний вплив масажу не підлягає сумніву. Навіть якщо його робить не мануальний терапевт, а майстер манікюру, цілющий ефект – беззаперечний.

• Видаляються огрубілі частини шкіри у вигляді натоптишів і мозолів, знімається запалення шкіри – це робить ходу легкою.
• Знімають м’язові спазми, судоми.
• Підвищується гнучкість суглобів, зменшуються болі і набряклість м’яких тканин.
• Нормалізується приплив лімфи і коригується внутрішнє кровообіг.
• Насичення сухої шкіри маслами покращує її зовнішній вигляд.
• Зникає в’ялість шкіри і лущення.
• Створюється загальний оздоровчий ефект за рахунок активації важливих точок в організмі, позитивно впливає на імунну систему.

Не дарма тибетські цілителі надають великого значення масажу ніг – він здатний творити чудеса. А найважливіше, що тепер такий масаж доступний всім. Запрошуємо бажаючих скористатися послугами фахівців компанії «Пилочка»

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.