КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Що таке медична сталь.

Замовляєте ви манікюр з виїздом на дім або виконуєте його самостійно, робити цю процедуру слід із застосуванням інструментів, вироблених з медичної сталі.

Велика кількість товарних пропозицій дозволяє вибрати дорогі, середньої цінової категорії і дешеві пропозиції. При цьому показник вартості не завжди прямо пропорційний його високим експлуатаційним характеристикам. Добре показати себе в роботі можуть як бюджетні, так і розкручені брендові марки виробів.

Яким повинен бути метал

Інструменти виготовляють з медичної сталі. Це – повсякденна назва, яке об’єднує в собі матеріали, що відрізняються високими характеристиками.

Основними елементами, що впливають на міцність і стійкість металу, є вуглець і хром. Досить поширеними вважається сталь марок 20\13 і 30\13, в яких відповідно 20% і 30% вуглецю і 13% хрому. Підвищена міцність металу забезпечує його менший знос, а це означає, що ножиці, кусачки, ножиці для кутикули доведеться рідше заточувати, а прослужать вони в кінцевому підсумку довше.

Два парадокса
Логічно вірно стверджувати, що експлуатуватися довше буде матеріал з маркуванням 30 \ 13 (для прикладу візьмемо компанію «Сталекс»). Тоді чому ж у продажу популярним є Zinger, в якого співвідношення компонентів 20 \ 13?

Виявляється, в результаті технологічного процесу інструменти бренду «Сталекс» доводиться 2 рази нагрівати в печі до температури 1050 ° С. Це робиться з метою зменшення відпускної крихкості майбутніх виробів. Термічний «шок» частково знижує кінцеву твердість. Аналогічних показників можна досягти в сталі 20 \ 13, але при цьому технологія буде спрощеною, а витрати відкоригуються в зручну для покупців сторону. Але якщо вибрати сталь марки 40 \ 13 і виконати ручне загартування виробів, то твердість полотна в інструментах вдасться зберегти на рівні 60 одиниць. А в матеріалі 20 \ 13 вона не зможе бути більше 54 одиниць.

Другий незвичайний факт – для манікюрних предметів не застосовується повністю нержавіюча сталь, так звана харчова. Пояснення просте: 18% нікелю в поєднанні з 13% хрому допоможуть запобігти корозії, але знизять механічну міцність. Тому для манікюр в домашніх умовах або в салоні виробляють інструментами з технічної медичної сталі. Через це часом на інструментах з’являються цятки іржі, які можна прибрати молочною-, щавлевою кислотою (сира картопля з сіллю), содою, соком лимона з оцтом і іншими відомими способами.
Щоб покупка стала приємною
Купуючи інструмент для проведення манікюру і педикюру, не забувайте перевіряти перед покупкою його гостроту, безпеку і надійність. Ножиці на клепках НЕ розбовтаються подібно до гвинтових. Зверніть увагу на товщину полотен, кут загину і гостроту кінчиків. Перевірте, щоб на поверхні металу були відсутні окалини, подряпини і тріщини.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.