КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Заусениці, причини появи і методи боротьби

Задирки є дрібними надривами шкіри біля нігтьового ложа. Причин їх виникнення може бути безліч: неправильний манікюр (педикюр), зроблений самостійно вдома чи в салоні, нестача вітамінів в організмі, пересушування шкіри рук при виконанні домашньої роботи, в ході якої відбувається контакт з землею, водою, побутовими хімічними засобами. Діти, що гризуть нігті, теж схильні до частої появи заусинець.

Небезпека задирок полягає в потенційному інфікуванні ранок, що може в найгіршому випадку привести до загноєння. Найбільш критичним стане поява панацірія – глибокого нагноєння і опухання нігтьового валика, який нестерпно болить. Тут допоможе тільки хірургічне втручання.

Методи боротьби з задирками

1. Спеціаліст в салоні може виконати апаратну обробку нігтів. Шкіра в зоні кутикули буде рівною і гладкою.
2. В домашніх умовах задирки акуратно обстригають манікюрними щипчиками. Перед цим руки бажано розпарити в гарячій воді, куди варто додати трохи соди або масла чайного дерева. Інструмент і місце обробки на пальці попередньо протерти спиртом або горілкою.
3. У разі виникнення ранки її обробляють соком алое, каланхое, настоянкою з листя календули або подорожника. Можна зробити трав’яний компрес на ніч.
4. З аптечних препаратів допоможуть «Пантенол» і «Боро-плюс». Перший засіб прискорить загоєння, а друге додатково пом’якшить епідерміс.
5. Щоденне начичення шкіри зволожуючими і жирними кремами не дасть їй залишатися сухою. Можна використовувати спеціальні живильні креми для кутикул.

Поради на кожен день

1. Прибравши зі свого харчового асортименту надлишок копчених, солоних і гострих страв, збільшивши споживання чистої води, з часом вдасться поліпшити стан шкіри, нігтів і волосся.

2. Вітаміни – те, чого не вистачає сьогодні кожному. Правильний комплекс наситить тіло необхідними елементами.

3. Очищати руки від бруду бажано дитячим або рідким милом з нейтральним кислотно-лужним показником.

4. Домашню роботу з миття посуду, ручне прання, проведення прибирання краще виконувати в рукавичках. Купувати потрібно такі, в яких зсередини відсутній підсушуючий тальк. При відсутності в продажу двошарових виробів можна під низ одягнути тонкі полотняні рукавички, а наверх – гумові медичні рукавички.

5. На ніч руки змащувати кремом, а при надмірній сухості шкіри – вдягати бавовняні рукавички.

6. Манікюр краще робити необрізний, обережно відсуваючи размягчену кутикулу дерев’яною паличкою.

Якщо ви відчуваєте складності в боротьбі з заусеницями, але хочете, щоб руки виглядали привабливо, замовте послугу «манікюр на дому». При необхідності наші фахівці приїдуть до вас в офіс.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.