КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Порівняння Shellac (Шелак) і Vinylux

Руки – дзеркало душі кожної жінки. Будь-яка жінка мріє мати красиві доглянуті нігтики, а якщо вони ще й певного кольору – під стиль одягу, або просто – під настрій – безумовний стимул проведення процедури манікюру з покриттям лаком.

На сучасному ринку представлена величезна безліч найрізноманітніших лаків по кольоровій палітрі, консистенції, з блискітками, перламутром, глянсового або матованого ефекту.

Проте останнім часом на ринку справжній фурор зроблений компанією CND, яка представила професіоналам манікюру і їх вимогливим клієнтам модні сучасні технології – новинки для манікюру, лаки для нігтів – Shellac (Шелак) і Vinylux.

За своєю суттю Shellac – не зовсім лак, це скоріше гібрид лаку і гелю, такий собі “гель-лак”, що ввібрав в себе, як губка, найкращі властивості, притаманні і першим, і другим

Властивості Shellac

• Надзвичайна простота і зручність, комфорт при нанесення гель-лаку на нігтьову пластину завдяки широкій і гнучкій кісточці;

• Висока швидкість його висихання в УФ лампі;

• Приємна, в міру густа консистенція;

• Висока стійкість шелаку очевидна і дуже цінна – гель-лак не деформується, не надщерблюється, не стирається протягом в середньому 2-3 тижнів;

• Шелак володіє дуже широкою палітрою кольорів, барвистих тонів і не блідне в процесі носіння;

• Красива зручна пляшечка, яка відмінно лягає в руку;

• Продукт абсолютно гіпоалергенний, маркування на флаконі 3 FREE означає, що не містить дибутилфталата, толуолу, формальдегіду і його смол;

• Оскільки використані речовини не травмують нігтьові пластину, не потрібно робити перерви у використанні гель-лаку.

Практично одним недоліком даного гель-лаку є його складність самостійного нанесення на дому, в силу особливих нюансів, з якими добре знайомі саме майстри – професіонали своєї справи.

Безумовно, варто згадати, що вартість флакона Шелак на порядок вища будь-якого іншого лаку або гелю від виробників – конкурентів.

Особливість Vinylux в порівнянні з Shellac – він не є вищезазначеним гель-лаком, це просто лак, однак з украй високою стійкістю аж до 7-10 днів. Покриття Vinylux не потребує сушіння в УФ лампі і застосування спеціальної рідини для його зняття.

Мабуть, на цьому всі відмінності і закінчилися. Головне питання – чи варто зациклюватися на темі Shellac vs Vinylux – що краще, що вибрати? Безумовно, маркетингова кампанія СND – шикарна, довівши свою дієвість, але разом з тим, варто і звернути увагу на інших виробників гель-лаків, або ж просто лаків з підвищеною стійкістю, адже в якості додаткових переваг може бути більш різноманітніша й цікавіша палітра кольорів, в стилі самих останніх модних трендів, а також, безумовно і ціновий фактор.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.