КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Цукрова епіляція з арабських казок

Шугаринг прийшов до нас з часів арабських казок і грецьких хітонів. Ще в древніх Персії та Греції його використовували для гладкості шкіри. Мусульманські країни, в яких все волосся, окрім як на голові та обличчі, є небажаними, досягли в епіляції особливих висот. Там користуються шугарінгом протягом багатьох століть. У Європі ж цукрова епіляція була незаслужено забута і до неї повернулися не так давно.

Чому ми, незважаючи на всі досягнення косметології, досі використовуємо цей метод? На те є безліч причин.

 

Особливості шугарингу

1. Цукор і лимонна кислота – головні і, часто, єдині інгредієнти такої суміші. Вони натуральні, особливо, якщо використовувати замість кислоти лимонний сік. Алергія на такий простий склад практично не зустрічається. Особливо він підійде прихильникам народної медицини і перевірених століттями рецептів. Любителі можуть приготувати суміш для шугарінгу навіть власноруч. Рецептів безліч, вони залежать від методу нагрівання (в мікрохвильовці або на плиті) і жорсткості волосся яке збираються видаляти.

2. Суміш не викликає проблем при змиванні. Не секрет, що дівчатам часто повністю підходить віск, але виникає алергія і почервоніння від косметичного масла. Шугарінг же змивають просто теплою водою, нічого наносити на шкіру не потрібно.

3. Наносити цукрову суміш потрібно проти росту волосся, а зривати – по росту. Так волосяна цибулина майже не пошкоджується і не розгортається. Завдяки цьому врослого волосся майже або навіть взагалі не буде.

4. Нанесення пасти часто більш неприємне, ніж при воскової епіляції. Зате зривати її однозначно менш боляче. Це дозволяє використовувати метод, дівчатам з низьким больовим порогом і так обробляти ніжні зони.

5. Паста підійде тим, хто присипає зону роботи тальком або протирає настоянками замість спирту. Адже іноді хімічну реакцію воску з такими засобами складно прорахувати.

Звичайно, бувають і проблеми з шугарінгом. Він, як і віск, заборонений при вагітності. Адже різкий біль може призвести навіть до її переривання. Дівчатам, які робили таку епіляцію раніше багато разів, ще можна продовжувати процедури на малочутливих зонах. Але долучатися до шугарінгу в такий важливий період життя точно не варто.

Запалення і інфекції в місцях роботи є тимчасовими протипоказаннями. Важливо не пошкоджувати шкіру ще більше, щоб не допустити поширення інфекції. Також небезпечно виривати волосся будь-яким методом при варикозі, цукровому діабеті, серйозних проблемах з серцево-судинною системою.

 

Протипоказання для шугарінга

Єдиним протипоказанням саме для шугаринга може бути алергія. Куповані суміші часто містять додаткові інгредієнти, які підходять не всім. Оригінальний варіант домашньої пасти також включає мед замість цукру. Так що вивчайте склад і вибирайте відповідний саме для вас.

Спробуйте спочатку пройти цукрову депіляцію у хорошого майстра. На собі працювати не завжди зручно, і результат старань новачків зазвичай далекий від ідеалу. Психологічно зірвати смужку теж буває складно. Так що деяка трата грошей зазвичай економить нерви і час.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.