КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Весільний манікюр

Багато хто з нас чули вислів «справжня жінка до кінчиків нігтів». Його якраз можна застосувати до образу нареченої, якій слід бути чарівною на такому важливому життєвому торжестві. Їй необхідно подбати про те що вигідно підкреслить фігуру, елегантне взуття, красиву зачіску, доглянуту шкіру, правильний макіяжі і декор нігтів.

Весільний манікюр підкреслює красу леді і вибирається відповідно до стилю одягу і зачіски. Манікюр в стилі «френч» сьогодні вважається досить скромним. Його можуть вибрати в якості основи, доповнивши нігті прикрасами у вигляді сердечок, намальованих весільних кілець, малюнків, каменів.

Модні тенденції дизайну нігтів 2015-го року

Зараз в моді переважає овальна форма. Максі-нігті з загостреними кінцями вже не настільки популярні, як раніше. Те ж саме стосується квадратних і прямокутних нігтів. Цього року домінує мигдалеподібна форма і нігті у вигляді лопатки.

1. У кольоровій гамі акцент робиться на бордовий, темно-вишневий і інші відтінки приглушеного червоного кольору. Стилісти пропонують основний тон доповнювати синіми і золотистими відтінками. Можна злегка додати контурної чорної фарби, але не захоплюватися цим.

2. Сором’язливим нареченам, які не люблять зайвої уваги до своєї персони, пропонується дизайн нігтів в бежево-рожевих тонах, наближених до природних відтінків шкіри.

3. Актуальними варіантами стане «місячний манікюр» і нігті «в тонку смужку». Можливе поєднання горошин і прямих ліній, прикрашання композиції блискітками.

4. Особливим трендом вважаються нігті, оформлені в стилі «металік». Вони дають хороше миготіння на сонці і яскравий відблиск при попаданні штучного світла.

5. Класичний дизайн нігтів у вигляді мереживного малюнка рекомендує робити в 2015-і році в спрощеній формі, без особливої вишуканості.

Дорого? Зате дуже круто!

Нареченій хочеться світитися на своєму торжестві. Завжди знайдуться бажаючі заперечити з приводу ексклюзивного дизайну нігтів. Їм незрозуміло, навіщо витрачати гроші на це задоволення, якщо і так витрат на проведення весілля предостатньо. А адже особа жіночої статі відчуває себе закомплексованою, коли в її зовнішності є хоч один недолік.

Красиві нігті досить часто потрапляють в центр уваги. Весільна церемонія в РАГСі знімається крупним планом на відео і потім розсилається гостям. Наречена знаходяться в центрі уваги і загального огляду, коли піднімаються келихи за здоров’я молодих. На неї всі дивляться при виконанні весільного танцю, проведенні різних обрядів. Молоді є ключовими фігурами на своєму святі, тому в їх образі все повинно бути передбачено і виконано по вищому розряду, від верхівки голови до кінчиків ніг.

Фахівці манікюрного салону допоможуть зробити гарний манікюр, який зробить руки прекрасними, саме такими, які наречений, а згодом чоловік, буде цілувати з особливим задоволенням.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.