КОСМЕТИЧНІ ПОСЛУГИ НА ДОМУ

Мы временно не принимаем заказы

Врослий ніготь. Навіщо терпіти?

Врослий ніготь (оніхокріптоз) – не тільки негарно, але й дуже болісно. Це захворювання, що часто супроводжується інфекцією, вражає великі пальці ніг. Зовнішній куточок нігтя вростає в шкірний валик, викликаючи значні незручності: припухлість, почервоніння, гнійні запалення.

Причини вростання нігтів

1. Помічено, що оніхокріптоз є спадковим захворюванням. Якщо запустити процес і не вжити заходів, шкіра навколо краю нігтя почне відростати і грубшати. При виникненні великого нагноєння врятує ситуацію тільки хірургічне втручання.

2. Зміна положення росту нігтьової пластини можливо при отриманні травми пальців.

3. Плоскостопість, нігтьовий грибок, артрит можуть вплинути на стан пластини нігтя, викликаючи її потовщення і вростання по краях.

4. Носіння вузького і тісного взуття, особливо для тих, у кого надлишкова довжина першого і другого пальця.

5. Набряки ніг з’являються при венозних захворюваннях авітамінозі, прихованих внутрішніх захворюваннях. Опухла шкіра буде мимоволі наростати навколо нігтя.

6. Недостатня або нерегулярна гігієна шкіри ніг.

Стадії лікування захворювання

Якщо виявлено вростання нігтя на початковій стадії, потрібно вжити заходів для зупинки розвитку захворювання. Тепла ванна для ніг допоможе знизити болюче відчуття. У воду додається трохи харчової солі, відвар лікувальних трав або марганцевий калій.

При потраплянні інфекції з нігтя в шкіру користуйтесь мазями в складі яких є антибіотики.

При запущеному захворюванні рекомендована хірургічна операція, пов’язана з видаленням частини нігтя. Для повернення нігтьової пластини в правильне положення знадобиться кілька місяців. При цьому новий ніготь росте в природних умовах, що виключає пошкодження м’яких шкірних тканин.

Поява гнійних виділень і значної деформації нігтьової пластини вимагає повного видалення нігтя. Якщо операцію виконує фахівець високого профілю, він відповідає за результат. Коли пошкоджена зона росту нігтя, наслідком стає його неправильна форма.

На допомогу приходить професіонал

Фахівець, який працює з наслідками погано виконаного педикюру та дерматологічними проблемами стопи, може запропонувати свої методи вирішення проблеми. Корекція врослих нігтів зупинить бічний ріст пластини. Безболісне видалення частини пошкодженого нігтя здатне вирішити проблему досить швидко.

Ще один метод – застосування пристосувань у вигляді невеликих скоб, дрібних пружинок та інших елементів, які потроху розгинають ніготь в потрібному напрямку. Особлива фіксація робить коригуючі засоби невидимими. Мініатюрний розмір лікувальних аксесуарів дозволяє ходити в будь якому взутті і навіть фарбувати нігті на ногах.

Найважливіше – не ігнорувати проблему, перестати займатися самолікуванням. Допомога професіоналів дозволить ефективно вирішити питання врослих нігтів, чого неможливо домогтися самостійно.

G+

МИ ГАРАНТУЄМО

ЕКОНОМІЮ ЧАСУ

Без втрати часу на дорогу і жодного очікування в салоні.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Професійні майстри з великим досвідом, які використовують якісні матеріали та інструменти

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Встановлені ціни нижчі ніж аналогічні в салонах за рівнем і якістю.

БЕЗПЕЧНО

Всі інструменти проходять термічну і ультразвукову обробку. Безпосередньо перед наданням послуги майстер, у присутності клієнта , обробляє інструменти дезінфікуючими засобами.